Kit di Copertura di Assemblea di Cilindru Pneumaticu, Cappucciu finale di Cilindru Pneumaticu in Alluminiu

Breve descrizzione:

Kit di cilindru pneumaticu utilizatu per l'assemblea di cilindru pneumaticu, cum'è DNC, cilindru pneumaticu standard SI è mini cilindru pneumaticu MA MAL DSNU.Includite Cappucciu di Cilindru Pneumaticu, sigilli, magneti, ecc. Kit cumpletu per a custruzzione di un cilindru.Pudemu furnisce una gamma completa è consegna a merce in tempi rapidi.


Detail di u pruduttu

Tags di u produttu

1.Pudemu offre kit di cilindri pneumatici SC / SU, kits di cilindri pneumatici DNC Festo Standard, ISO15552 / 6431Kits di cilindri pneumatici standard Europei Parts.
2.We furnisce una varietà di mudelli di cilindru, una varietà di fori di cilindru, per risponde à i bisogni di a maiò parte di i mercati.

Mudellu di cilindru pneumaticu Taglia di u foru
Cilindru pneumaticu tondu 32,40,50,63,80,100,125,160,200,250,320
Airtac standard SI Kit di cilindri pneumatici 32,40,50,63,80,100,125,160,200
Airtac SDA standard 10,12,16,20,25,32,40,50,63,80,100
Festo DNC standard 32,40,50,63,80,100,125
FESTO ADVU standard 16,20,25,32,40,50,63,80
Mini cilindru MAL 16,20,25,32,40
Mini Stainless Steel MA 10,12,16,20,25,32,40

Kit di cilindri standard pneumatici

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Innò. 1 2 3 4 5
Articulu Nut Dado di tirante Guarnitura di tige di pistone Copertura di a testa O-ring
Innò. 12 13 14 15 16
Articulu Tirante Asta di pistone O-ring Guarnitura di pistone Porta un anellu
6 7 8 9 10 11
Vite regulabile Block slip Cuscinetti autolubrificanti Anellu cushing O-ring Barrel
17 18 19 20 21
Pistone Cuscinu pianu Cuscini di primavera Noce esagonale coperta

VDMA24562 Kit di cilindri pneumatici Festo DNC

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

Innò. 1 2 3 4 5
Articulu Nut Vite di cunnessione di coperta Guarnitura di tige di pistone Copertura di a testa O-ring
Innò. 12 13 14 15 16
Articulu Asta di pistone O-ring Guarnitura di pistone Magent Pistone
6 7 8 9 10 11
Vite regulabile Block slip Cuscinetti autolubrificanti Cushionanellu O-ring Barrel
17 18 19 20 21
Porta un anellu cuscinu Cuscini di primavera Vite coperta

Kit di cilindri pneumatici Airtac ISO6431 SI

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Innò. 1 2 3 4 5
Articulu Nut Vite di cunnessione di coperta Guarnitura di tige di pistone Copertura di a testa O-ring
Innò. 12 13 14 15 16
Articulu Asta di pistone O-ring Guarnitura di pistone Porta un anellu Pistone
6 7 8 9 10 11
Vite regulabile Block slip Cuscinetti autolubrificanti Cushionanellu O-ring Barrel
17 18 19 20 21
Cuscinu pianu Cuscini di primavera Vite coperta

MA Mini KITS di cilindru pneumaticu in acciaio inox

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

Innò. 1 2 3 4 5 6
Articulu Nut Nut Guarnitura di tige di pistone Copertura di a testa O-ring Vite regulabile
Innò. 12 13 14 15 16 17
Articulu Guarnitura di pistone Pistone Porta un anellu Cuscini di primavera Vite Rea cover
7 8 9 10 11
Autolubrificante
cuscinetti
Anellu cushing O-ring Barrel Asta di pistone

MAL Mini KITS di cilindru pneumaticu

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

Innò. 1 2 3 4 5
Articulu Nut Nut Guarnitura di tige di pistone Copertura di a testa Autolubrificante
cuscinetti
Innò. 10 11 12 13 14
Articulu Cuscino anti-bump Guarnitura di pistone Pistone Magnet Porta un anellu
6 7 8 9
O-ring Barrel Asta di pistone O-ring
15 16 17 18
Guarnizione d'impattu Cuscini di primavera Nut Coperta

KIT di cilindri pneumatici compatti Airtac SDA

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Innò. 1 2 3 4 5 6 7
Articulu Fibbia Guarnitura di tige di pistone O-ring Copertura di a testa Autolubrificante
cuscinetti
Cuscinu Asta di pistone
Innò. 8 9 10 11 12 13 14
Articulu Pistone C-ring Cuscinu Barrel Coperta O-ring Fibbia

FAQ:

Q1: Chì sò i kit di cilindri pneumatici?
A: U kit di cilindru pneumaticu si riferisce à l'accessori di u cilindru altri ch'è u canna di u cilindru è l'asta di pistone, cumprese a tappa finale di u cilindru, u pistone di u cilindru, l'anellu di sigillatura, etc.
Q2: Chì hè u materiale di a copertura di u cilindru pneumaticu?
A: A causa di a forma cumplessa di a tappa finale di u cilindru, u casting di lega d'aluminiu hè generalmente utilizatu.In cunfrontu cù i cilindri in ghisa, i cilindri in lega d'aluminiu anu u vantaghju di una bona conduttività termale, chì hè benefica per aumentà u rapportu di compressione è migliurà l'efficienza di u travagliu.Inoltre, paragunatu cù u ghisa, a lega d'aluminiu hà un vantaghju eccezziunale in u pesu ligeru, chì hè in linea cù a direzzione di sviluppu di u disignu ligeru.
Q3: Chì ghjè u standard di u vostru kit di cilindru?
A: I nostri kit di cilindru sò pruduciuti in stretta cunfurmità cù a dimensione di u cilindru è u cilindru.Per evità a fuga d'aria, a dimensione di a tappa finale deve currisponde à a dimensione di u cilindru.
Per esempiu, u standard per i cilindri pneumatici SI hè ISO6431, è u nostru standard di kit hè ISO6431;u standard per i cilindri pneumatici DNC hè VDMA24562, è u nostru standard di kit hè VDMA24562.


  • Previous:
  • Next:

  • Scrivite u vostru missaghju quì è mandate à noi